Co nas wyróżnia?

Metry, za które nie płacisz

Budynek posiada możliwość zagospodarowania poddasza, co może dać dodatkowo ponad 30 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej zupełnie za darmo. Istnieje możliwość uzgodnienia zagospodarowania wspólnie z naszym architektem już na etapie budowy!

Przemyślane Wnętrza

Każdy z budynków posiada nowoczesny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Budynki są zaprojektowane tak, aby dać możliwość dowolnej aranżacji i przeznaczenia pomieszczeń, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Oferujemy kompleksową ofertę wraz z dodatkowymi opcjami takimi jak spotkanie z architektem, konsultacje w zakresie projektu wnętrz czy doradztwo techniczne, Dajemy również możliwość adaptacji domu i indywidualne dostosowanie wnętrza do preferencji klienta już na etapie budowy.

Jakość wykonania

Zależy nam na komforcie naszych klientów – dlatego budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać. Używamy wysokiej klasy materiałów budowlanych,  posiadających wszelkie niezbędne atesty i przykładamy dużą wagę do jakości wykonania każdego etapu budowy.

Kompleksowa Obsługa

W naszym zespole są ludzie z doświadczeniem. Słuchamy, doradzamy i zapewniamy bezpośredni kontakt z profesjonalistami na wszystkich etapach inwestycji: